Diamantová mikrodermabraze

 

Diamantová mikrodermabraze je špičkový moderní přístroj, který pracuje na principu jemného mechanického obrušování epidermis pomocí speciálních diamantových nástavců. Takto se za současného působení vakua odstraňují nečistoty z pórů a odumřelé kožní buňky. Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž obličeje, stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku. Kombinace všech účinků vakuové mikrodermabraze vede postupně k novotvorbě kolagenních a elastikových vláken tedy tolik žádané rejuvenaci ( omlazení ), nastartuje růst nových, zdravých a elastických kožních buněk. Aplikace je neinvazivní. Volbou typu diamantové aplikační koncovky se mikrodermabraze provádí přesně na míru vlastnostem kůže v dané lokalitě, od obličeje, krku, dekoltu, hřbetů rukou až po lokty, kolena záda.

 

Jak ošetření probíhá?

 

Koncovka přístroje, která je ve styku s kůží, je pokryta diamantovými mikrokrystalky různých hrubostí. Její součástí je odsávací systém, který vytváří vakuum, které udržuje během ošetření kůži přisátou, šetrnými pohyby se cíleně obrušuje do požadované hloubky.

 

Využití

 

vyhlazení jemných vrásek

rejuvenace a regenerace pleti ( omlazení )

hloubkové čištění pórů, redukce rozšířených pórů

snížení produkce kožního mazu u mastné pleti

odstranění povrchových pigmentací a stařeckých skvrn, barevné sjednocení pleti

zjemnění jizviček po akné

 

Výhody

 

jemná a šetrná metoda

efektivní metoda pro všechny typy pleti

účinná a naprosto bezpečná metoda

žádné vedlejší nežádoucí účinky

výsledky viditelné po jediném ošetření

 

Výsledky dosažené touto metodou jsou na první pohled výrazné i po jediném ošetření. Odcházíte krásnější se svěží, mladě a zdravě vypadající pleti.

počet ošetření záleží na celkovém stavu pleti, jejím biologickém stáří a kombinaci s jinými metodami, doporučujeme 3 – 6 sezení. Po aplikaci je vhodné se chránit před slunečním zářením.