kosmetický laser

Možnosti laseru v kosmetickém salonu

Hojení zánětlivých a jiných poruch

Akné - jeden z nejčastějších kosmetických problémů. Laser v tomto případě napomáhá účinnému hojení zánětlivých papulek a pustulek už po několika málo aplikacích. Pleť reaguje ve většině případů na laserovou léčbu spontánně a velmi rychle.

 

Alopecie - podpůrná léčba, stimulace růstu vlasů a zkvalitnění vlasového porostu.

 

Ekzém - laser může zlepšit kvalitu života pacientů zmírněních povrchových projevů této choroby.

 

Opar jedna z nejúčinnějších aplikací. Pokud se bolestivá oblast ozáří ještě před výsevem puchýřků, opar se zpravidla vůbec neobjeví. Pokud klientka s oparem již přijde,obvykle se do několika hodin po ozáření na oparu vytvoří stroupek a vyhne se tak nepříjemným mokvavým projevům.

 

Vrásky, ochablá pleť

Vrásky - laser přispívá ke zlepšení kondice pokožky, přispívá k její větší pružnosti a elasticitě. Pleť se celkově zklidní, zlepší se její vzhled, vypne se, vyhladí a dosáhne se odstranění drobných defektů.

 

Aplikace po kosmetických procedurách

Depilace - aplikace laseru ihned po depilaci voskem výrazně zklidní podrážděnou kůži. U klientky nedochází k nežádoucím otokům, svědění a zčervenání.

 

Hojení nehtových lůžek - laser úspěšně napraví následky i po aplikaci nail designu.

 

Permanentní make up – po mechanické penetraci pigmentů pod kůži laser regeneruje mikrojizvičky a zklidní podrážděnou kůži.

 

Terapie jizev

Jizvičky po akné - péče laseru napomáhá zlepšit výsledný stav.

 

Jizvy - laser přispívá k odbarvení jizevnaté tkáně, k změknutí a zjemnění jizev. U čerstvých jizev jsou výsledky velmi překvapivé.

 

Strie - regenerace nežádoucích mikrojizviček a prasklin v kůži.

 

Poruchy pigmentace - Laser spolu s antipigmentovým gelem dokáže velmi dobře tyto skvrny zesvětlit. Není ovšem prevencí. Laser dodává energii látkám použitých v gelu, které zabraňují vyplavování melaninu, řeší tedy problém komplexně. V tomto případě je ovšem nutná kúra 10 sezení a pravidelné nanášení gelu. Nejvíce pomáhá u skvrn získaných po neopatrném slunění, po porodu, po přechodu apod.

Kuperóza – červené žilky

Biostimulační laser červené žilky neodstraní, to patří do rukou lékařů. Ve spojení s antikuperózním gelem ovšem dokáže posílit žilní stěny tak, aby nedocházelo k praskání dalších . Navíc při kúře 10 sezení dochází k výraznému zesvětlení stávajících žilek.

Kosmetička laser používá i v případě zklidnění pleti po čištění, při přípravě na masáž a dalších procedurách. Pleť se vždy oživí, buňky se pravidelně obnovují.